imię i nazwisko nauczyciela sala lekcyjna godzina
Poniedziałek- humaniści
Anna Kościańska 9 II 14.00-15.00
Ilona Szablewska czytelnia 14.00-15.00
Beata Tomczak 4 III 15.15-16.15
M. Warszowska – Ptak 5 III 15.00 – 16.00
Ewa Peltz 6 III 14.30- 15.30
S. Richter-Kłopocka czytelnia 14.30-15.30
Katarzyna Marcinkowska 12III 14.30 – 15.30
Aldona Ratajczak 6 III 7.00-8.00
Grzegorz Baran 3 III 14.30-15.30
Jolanta Nowacka 8 I 10.45- 11.30 11.40- 12.25
Ewa Borkowska 9 I 11.30-12.30
Elżbieta Musiał świetlica 10.45-11.15
Marzena Rutczak 9III 13.25-14.25(kl.6c)

Wtorek 7 lekcja: 8a

Środa 7 lekcja: 7d

Wtorek- matematycy
Marta Michalak sala 7 III 14.30-15.30
Patrycja Biernacik sala 8.III 13.30-14.30
Małgorzata Michalska sala 1.III 13.30-14.30
Agnieszka Nadobna świetlica 15:00-16:00
Sylwia Melka-Kaska sala 2 II 14.30 – 15.30
Środa- dyrekcja, pedagog, edukacja wczesnoszkolna i nauczyciele języków obcych
Renata Frąszczak aula 9.45 – 10.45, 12.30 – 13.30
Marta Łyskawka 2III I zmiana 11:30 -12:30 II zmiana 10:30-11.30
Natalia Przybylska 4 I 12.30- 13.30
Romana Adamek 8 I 14.30-15.30
Romana Kaczmarek gabinet dyrektora 14.30-15.30
Elzbieta Bijacik-Knappe 6 II 14.30-15.30
Honorata Kocerka 1 III 14.30-15.30
Ewa Mądrecka-Gembalska 11 III 14.40-15.40
Kamila Hypka-Garsztka 10 II 14:25-15:25
Karolina Tyrakowska 2 II 14.25-15.25
Łukasz Pabisiak 7 II 13:40 – 14:40
Anna Maciaszek 4I 15:30-16:30
Czwartek- przyrodnicy i edukacja przedszkolna
Małgorzata Hertman 11 II 15:30-16:30
Agnieszka Wolińska 5 III 14.30-15.30
Paulina Woldańska 3 I 11:40-12:25
Sylwia Melka-Kaska 2 II 14:30-15:30
Elżbieta Musiał Świetlica 10.45-11.15
Aleksandra Jędruszek sala 1 II 14.30- 15.30
Beata Tymecka przedszkole 13.00-14.00
Piątek- przedmioty artystyczne i nauczyciele wychowania fizycznego
Ilona Krawczyk sala gimnastyczna 14.30- 15.30
Karolina Bocheńska-Świdowicz 3 III 14:45-15:45
Monika Adamska sala gimnastyczna 14.30-15.30
Elżbieta Kłakulak sala gimnastyczna 14.30-15.30
Szymon Adamski sala gimnastyczna 14.30-15.30
Przemysław Paterka aula 13.30-14.30
Tomasz Niemann 5 III 14.30-15.30
Ilona Krawczyk sala gimnastyczna 14.30-15.30