IX Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „VOCALIADA”

IX Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „VOCALIADA”

 Igor Borowski zajął I miejsce za wykonanie piosenki „Wolne” Mesajah! 

DSC04987

 

21.10.2016 roku w Gminnym Centrum Kultury w Dobrzycy odbył się IX Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „VOCALIADA”, na którym nasze gimnazjum reprezentowało 5 solistów. Byli to: Kornelia Walczak w piosence „Limit szans” Antka Smykiewicza, Dominika Furmankiewicz z klasy I gimnazjum wykonała „Wszystkiego na raz” Natalii Szroeder i Libera. Obydwie dziewczyny występowały w kategorii 10-12 lat. W kolejnej kategorii jury i publiczność mogli usłyszeć uczennice klasy III gimnazjum Dagmarę Lewicką w utworze „Pocałuj noc” z repertuaru zespołu Varius Manx, a tuż po niej Zuzannę Kubiak z klasy II, która wykonała „Naucz mnie” Sarsy.

Jedynym panem w tym gronie był Igor Borowski, który wykonując niesamowicie piosenkę „Wolne” Mesajah, okazał się być nie pokonany i zdobył I miejsce. 

Serdecznie gratulujemy. 😀 Dziękujemy panu Przemysławowi Paterce za poświęcony czas dla naszych uczniów. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pani Pauli Pływaczyk za cenne wskazówki i bardzo mądre rady. Mamy nadzieję, że nie pójdą one na marne, lecz będą towarzyszyły solistom na dalszej drodze do sukcesów.

Tekst i zdjęcia: D. Lewicka