Nareszcie! Mamy wiosnę!

Nareszcie! Mamy wiosnę!

W pierwszym dniu wiosny, w naszej szkole odbyły się zawody w aerobiku.

Pani dyrektor Izabela Świątek uroczyście otworzyła XV Szkolne Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym. Uczestniczyły w nich dziewczęta z klas IV-VI szkoły podstawowej. Uczennice przygotowywały się do tych zawodów podczas lekcji wychowania fizycznego. Miały możliwość wykazać się talentem, inwencją twórczą, współpracą w grupie i znajomością zasad fair play. Zawody były rozgrywane na poziomach klas: czwartych, piątych i szóstych. Na każdym z nich były przyznawane miejsca: pierwsze, drugie i trzecie.

Dodatkowo był wybrany najlepszy zespół, który otrzymał Przechodni Puchar Rady Rodziców. Puchar ten otrzymał zespół z klasy VI B Happy Five (Aurelia Dratwiak, Hanna Duczmal, Marta Gaedig, Julia Ratajczak, Julia Grduszak).

Pierwsze miejsce w klasach IV-tych uzyskał zespół Red Lips, a w klasach V-tych Sweet Girls.

Reprezentantki swoich klas były oceniane przez jury w składzie: pani Ilona Szablewska, pan Przemysław Paterka i przewodnicząca pani Monika Adamska. Nasze mistrzostwa były prowadzone przez uczennice: Małgorzatę Trawińską, Martynę Marcisz i Aleksandrę Walerowicz.

Wspaniałą zabawę w rytmach Zumby i Tańca Belgijskiego zapewniły wszystkim obecnym w sali uczennice: Natalia Kasprzak, Gabriela Michalak i Kinga Świątek.

Obsługę techniczną zapewnili uczniowie: Filip Sarna i Adam Dąbkiewicz.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do wspólnej zabawy za rok.

Tekst i zdjęcia: Ilona Krawczyk i Elżbieta Kłakulak
Film: Beata Tomczak