NAZWISKO I IMIĘ

SALA

Adamek Romana Gabinet pedagoga
Adamska Monika Pokój nauczycielski budynek I/ kantorek przy sali sportowej
Adamski Szymon Pokój nauczycielski budynek I/ kantorek przy sali sportowej
Adaszak Kinga Pokój nauczycielski budynek I
Baran Grzegorz Pokój nauczycielski budynek III
Bierła-Kilian Mirosława Pokój nauczycielski budynek I/ kantorek przy sali sportowej
Bijacik-Knappe Elżbieta Gabinet wicedyrektora
Bocheńska-Świdowicz Karolina Gabinet kierownika świetlicy
Dolata Renata Pokój nauczycielski budynek I
Borkowska Ewa Pokój nauczycielski budynek I
Frąszczak Renata Pokój nauczycielski budynek I
Giza Sławomira Gabinet kierownika świetlicy
Gluba Magdalena Gabinet kierownika świetlicy
Górska Elżbieta Pokój nauczycielski budynek I
Hertman Małgorzata Pokój nauczycielski budynek II
Hypka-Garsztka Kamila Pokój nauczycielski budynek II
Jędruszek Aleksandra Pokój nauczycielski budynek II
Kaczmarek Romana Gabinet dyrektora
Kłalulak Elżbieta Pokój nauczycielski budynek I/ kantorek przy sali sportowej
Kocerka Honorata Pokój nauczycielski budynek III
Kościańska Anna Pokój nauczycielski budynek II
Kuczyńska Ewelina Pokój nauczycielski budynek III
Kulza-Kupajska Małgorzata Pokój nauczycielski budynek I
Lewicz Katarzyna Pokój nauczycielski budynek III
Marcinkowska Katarzyna Pokój nauczycielski budynek III
Mądrecka-Gembalska Ewa Gabinet wicedyrektora
Melka-Kaska Sylwia Pokój nauczycielski budynek II
Michalak Marta Pokój nauczycielski budynek III
Michalska Małgorzata Pokój nauczycielski budynek III
Nadobna Agnieszka Gabinet kierownika świetlicy
Nowacka Jolanta Pokój nauczycielski budynek I
Pabisiak Łukasz Pokój nauczycielski budynek II
Paterka Przemysław Pokój nauczycielski budynek III
Peltz Ewa Pokój nauczycielski budynek III
Przybylska Natalia Pokój nauczycielski budynek I
Radomska Barbara Pokój nauczycielski budynek III
Ratajczak Aldona Pokój nauczycielski budynek II
Richter-Kłopocka Sebastina Czytelnia
Rutczak Marzena Pokój nauczycielski budynek II
Rygiel-Nowacka Małgorzata Pokój nauczycielski budynek I
Szablewska Ilona Czytelnia
Tarasek Danuta Gabinet kierownika świetlicy
Tomczak Beata Pokój nauczycielski budynek III
Tymecka Beata Pokój nauczycielski w przedszkolu w Brzeziu
Tyrakowska Karolina Pokój nauczycielski budynek II
Warkocka Romana Gabinet kierownika świetlicy
Warszowska-Ptak Magdalena Pokój nauczycielski budynek II
Wolff Agnieszka Pokój nauczycielski budynek I
Wolińska Agnieszka Pokój nauczycielski budynek II