ZAJĘCIA DODATKOWE DLA UCZNIÓW

ZESPOŁU SZKÓŁ PUBLICZNYCH NR 2 W PLESZEWIE

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

dzień tygodnia nazwa zajęć imię i nazwisko nauczyciela

prowadzącego zajęcia

godzina miejsce
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poniedziałek

Instytut koloru

(zajęcia dla uczniów klas I)

Barbara Walter 13.25-14.15 3.III
SKS Monika Adamska 12.40-13.25 ss
SKS Mirosława Bierła-Kilian 12.40-13.25 ss
Instytut koloru

(dla uczniów klas VI)

Barbara Walter 14.40-15.20 3.III
Kodowanie Marta Łyskawka 10.45-11.30 10.I
Kółko literackie (kl. III b) Ewa Borkowska I zm.11.40-12.25

 

3.III
Kółko matematyczne

(kl. III a)

Jolanta Nowacka I zm.

11.40-12.25

II zm.

9.50-10.35

4.I

 

 

3.III

Zajęcia sensoryczne Agnieszka Wojtkowiak 10.30-11.30

(co 2 tydzień)

Kółko matematyczne Marzena Kłakulak-Kucała (kl. III c) I zm.11.40-12.25

 

10.I
Kółko matematyczne Marzena Kłakulak-Kucała (kl. III d) I zm.12.40-13.25
„Pomysłowa matematyka” kółko matematyczne Barbara Radomska 13.40-14.25 8.III
Chór szkolny Przemysław Paterka 14.30-15.15

 

aula
Mistrz języka angielskiego Katarzyna Lewicz 13.40-14.25 5.III
Kółko chemiczne Małgorzata Hertman 14.35-15.20 11.II
„Angielski nie jest straszny” – zajęcia wspierające umiejętności z języka angielskiego (zajęcia dla uczniów kl.8b)

 

Ewa Mądrecka-Gembalska 13.40-14.25

(co drugi tydzień)

 

11.III
Niemiecki sprawia przyjemność-kółko z języka niemieckiego dla uczniów kl. III SP (III d) Karolina Tyrakowska I zm.13.30

II z. 10.45-11.30

9.I/10.I
SKS Ilona Krawczyk 12.40-13.25 ss
Zajęcia wspierające ucznia  (geografia) Agnieszka Wolińska 14.30-15.15 5.II
Szachy( kl.IIc) Renata Frąszczak 10.45-11.30 ( I zmiana) 8.III
Zajęcia wspierające i wyrównujące szanse edukacyjna dla uczniów klas 6a, 6c, 6d Aldona Ratajczak 13.40-14.25 9.II
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wtorek

Szachy (dla klas I) Renata Fąszczak 11.40-12.25 10.III
Kodowanie Marta Łyskawka 11.40-12.25

 

8.I
Kółko matematyczne

(dla kl. III d)

Marzena Kłakulak-Kucała (kl. III c) II zm.8.00-8.45 10.I
Chór szkolny Przemysław Paterka 14.50-16.00 aula
„Literacki świat” Aldona Ratajczak 13.40-14.25 9.II
„Matematyczne potyczki” Barbara Radomska 14.35-15.20 (Gr.1) 8.III
Zajęcia rozwijające umiejętności z języka polskiego.

Zajęcia wspierające umiejętności z języka polskiego

Grzegorz Baran 2 grupy na zmiany

13.40-14.25

 

6.III
„Matematyczne wyzwania”

kółko matematyczne

Barbara Radomska 14.35-15.20 (Gr.2) 8.III
Instytut koloru (dla klas II) Barbara Walter 13.40-14.25 3.III
Instytut koloru (dla klas III) Barbara Walter 14.40-15.25 3.III
Być poliglotą Ewa Mądrecka-Gembalska 13.40-14.25 11.III
Zajęcia dodatkowe – wpierające uczniów klasy III c

Zajęcia dodatkowe – rozwijające  uczniów klasy III c

Monika Gorgosz 11.40-12.25

I zm.

 

8.00-8.45

II zmiana

10.I

 

 

10.I

Angielski nie jest straszny” – zajęcia wspierające umiejętności z języka angielskiego (zajęcia dla uczniów kl.8a i 8c) Ewa Mądrecka-Gembalska 13.40-14.25

(co 2 tydzień)

11.III
Zajęcia konwersatoryjne „Myśli przelewane na kartki papieru” Grzegorz Baran 14.35-15.20 6.III
Konsultacje  z informatyki Sebastina Richter-Kłopocka 14.25-15.25

(co drugi tydzień)

2.III
Szkolny Klub Wolontariatu Agnieszka Wolińska 14.25-15.10

(w zależności od potrzeb)

5.II
Zajęcia wspierające i wyrównujące szanse edukacyjna dla uczniów klas 7a i 7b Aldona Ratajczak 14.30-15.15 9.II
„Z historią za pan brat”

(Zajęcia dla uczniów klas

IV i V)

Magdalena Warszowska- Ptak 1 i 2 tydzień miesiąca

13.30-14.30

6.II
„Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł?” Marta Łyskawka II zm.10.45-11.30 11.III
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

środa

Kółko matematyczne

(dla uczniów kl. III)

Jolanta Nowacka I zm. 11.40-12.25

II zm.

11.40-12.25

8.I

 

3.III

Szachy (kl. III d) Renata Frąszczak

 

I zm.11.40-12.25

II zm.11.40-12.25

 

10.III

10.III

Szachy ( kl. II c) Renata Frąszczak

 

I zm. 14.35-15.20 10.III
Warsztaty polonistyczne-zajęcia wspierające umiejętności z języka polskiego (zajęcia dla uczniów kl.8b)/

Warsztaty polonistyczne- zajęcia rozwijające umiejętności z języka polskiego.(zajęcia dla uczniów kl.8a i 8c)

Katarzyna Marcinkowska 14.35-15.20

2 grupy na zmiany

 

12.III
Zajęcia konwersatoryjne „Od słowa … do słowa…” Grzegorz Baran 13.40-14.25 6.III
Krąg Biblijny Renata Dolata 12.40-13.25 5.I
SKS Ilona Krawczyk 14.30-15.30 ss
SKS Monika Adamska 14.30-15.30 ss
Konsultacje  z informatyki Sebastina Richter-Kłopocka 14.25-15.25

(co drugi tydzień)

2.III
 

czwartek

Kółko dziennikarskie (dla uczniów klas 7a i 7b) Katarzyna Marcinkowska 14.35-15.20 12.III
Klub Młodego Odkrywcy Małgorzata Hertman 12.40-13.25 11.II
Szachy (kl.IIc) Renata Frąszczak 11.40-12.25 12.III
Poprawy sprawdzianów biologii i chemii Małgorzata Hertman 13.40-15.20 11.II
SKS Mirosława Bierła-Kilian 13.40-14.25 ss
„Zostań Pitagorasem”- kółko matematyczne Barbara Radomska 14.35-15.20 8.III
 

 

piątek

„I Ty zostaniesz Noblistą”

kółko matematyczne

Barbara Radomska 13.40-14.25 8.III
Podstawy Sketchnotingu -myślenie wizualne” Karolina Bocheńska-Świdowicz 10.45-11.30 świetlica
SKO Małgorzata Michalska 12.40-15.20

(przy akcjach SKO)

2.III
Szachy (kl. IIb) Renata Frąszczak II zm.12.40-13.25 10.III
Szachy( kl. IIId) Renata Frąszczak II zm.10.45-11.30 10.III
Zajęcia wspierające dla uczennicy z kl. VId Agnieszka Wolińska 13.40-14.25 5.II
Aerobik dla dziewczynek z klas IV-VI Elżbieta Kłakulak 13.40-14.25 sala sportowa
Zajęcia ogólnorozwojowe

(dla kl. IV)

Elżbieta Kłakulak 12.40-13.25 sala sportowa